Montaż i wymiana zamków Zabrze

Szybki i profesjonalny montaż oraz wymiana zamków drzwi w Zabrzu

Bezpieczne zamki do drzwi

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę zamków od wiodących producentów, zarówno tradycyjne modele, jak i zamki elektroniczne.

Montaż zamków Zabrze

Podejmujemy się montażu zamków zarówno dla klientów prywatnych, jak i firm oraz instytucji. Montujemy zamki każdego rodzaju!

Wymiana zamków Zabrze

Masz stary zamek, który nie spełnia swojej funkcji i nie gwarantuje odpowiedniej ochrony Twojego domu? Wymień go na bezpieczny zamek nowego typu!

Dlaczego warto zdecydować się na wymianę zamka?

Doświadczenie i precyzja to nasze główne atuty!

Zamek w drzwiach pełni przede wszystkim rolę zabezpieczającą. Ma zapewnić ochronę osób przebywających w danym domu, jak i ich mienia. Jeśli zamek nie działa prawidłowo, pojawiają się trudności z jego otwieraniem lub całkowicie się zaciął i nie można go otworzyć, to są to całą pewnością sygnały do jego wymiany. Wymianę zamka warto również wykonać, gdy kupujemy nowe mieszkanie, nawet z rynku deweloperskiego, gdy zmieniają się lokatorzy w wynajmowanym lokum oraz gdy zgubimy klucze do mieszkania. Niezależnie od przyczyny do zamontowania nowego mechanizmu zamkowego warto wezwać specjalistów, którzy zainstalują urządzenie w prawidłowy sposób i zadbają o jego odpowiednie działanie.

Pogotowie zamkowe działające na terenie Zabrza i okolic zajmuje się montażem i wymianą zamków. Z naszych usług mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i firmy oraz instytucje. W przeciągu ponad 30 lat naszej działalności na rynku wykonaliśmy tysiące zleceń, a klienci wracają do nas zawsze, gdy potrzebują sprawdzonej firmy ślusarskiej.

Skorzystaj z naszych usług, gdy potrzebujesz wymiany i montażu zamka w drzwiach wejściowych! Zadbaj o bezpieczeństwo swojego domu – zapraszamy do kontaktu: 696-696-205

Montaż i wymiana zamka w Zabrzu – 7 dni w tygodniu

Wymiana zamków jest naszą specjalnością. Bez problemu zamontujemy każdy rodzaj zamka, jaki jest dostępny na rynku. Do wymiany wykorzystujemy profesjonalne i nowoczesne narzędzia, które umożliwiają precyzyjną pracę. Montaż zamka wykonujemy starannie, dbając o wszystkie szczegóły. Po zamontowaniu nowego mechanizmu zawsze sprawdzamy i testujemy jego funkcjonowanie.

Klientom, którzy nie wiedzą, na jakie urządzenie się zdecydować, zapewniamy profesjonalne doradztwo w tym zakresie. Możliwe jest także nabycie zamka bezpośrednio od naszego ślusarza w trakcie wykonywania usługi. Dysponujemy najwyższej klasy zamkami antywłamaniowymi cenionych marek. 

Bezpieczeństwo i wygoda naszych klientów to priorytet! Wystarczy zadzwonić i umówić na wizytę naszego ślusarza: 696-696-205

Gwarantujemy najwyższą jakość usług ślusarskich!

Zajmujemy się montażem i wymianą zamków, jednak nie tylko! Oprócz tego możemy podjąć się naprawy zamka, jeśli urządzenie nadaje się do realizacji usługi tego rodzaju. W kryzysowych sytuacjach możemy również zrealizować awaryjne otwieranie drzwi mieszkań, a także awaryjne otwieranie samochodu. Pracujemy przez cały tydzień, także w niedziele i święta w godzinach 06:00-24:00. Oferujemy szybki dojazd we wskazane w zgłoszeniu miejsce lub możliwość umówienia się na dogodną porę.

Polecamy nasze usługi ślusarskie:

– naprawa zamków,
– awaryjne otwieranie samochodów,
– awaryjne otwieranie mieszkań, drzwi,

Zadzwoń i wezwij fachową pomoc specjalistów z Pogotowia zamkowego Zabrze: 696-696-205

Usługi wykonujemy również w innych miastach:

tel: 696-696-205