Montaż i Wymiana zmaków Zabrze

Szybki i profesjonalny montaż, wymiana zamków drzwi w Zabrzu

Nowoczesne zamki drzwi

W ofercie posiadamy wszystkie typy zamków wiodących producentów. Od tradycyjnych na klucz po nowoczesne pełne elektroniki.

Montaż zamków Zabrze

Podejmujemy się montażu zamków zarówno w nowym jak i starym budownictwie. Duże i małe zlecenia nie stanowią dla nas problemu.

Wymieniana zamków Zabrze

Masz stary zamek, który nie spełnia swojej najważniejszej funkcji? Wymień go na bezpieczny zamek nowego typu.

Dlaczego Pogotowie Zamkowe w Zabrzu ?

Doświadczenie i precyzja to nasze główne atuty!

Doświadczenie i precyzja, z jaką dokonujemy montażu nowych zamków oraz wymiany zużytych zamków na nowe przynoszą zadowolenie naszym klientom, dzięki czemu polecają nas sobie nawzajem. Wiedza, którą ciągle poszerzamy biorąc udział w szkoleniach i warsztatach producentów zamków i zabezpieczeń, wnosi dużą wartość w naszą codzienną pracę. Dla nas montaż i wymiana zamków to nie tylko praca, to pasja, którą ciągle rozwijamy śledząc każdy nowy rodzaj zabezpieczeń, który pojawia się na rynku. Warto swoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo swojego domu, mieszkania czy firmy powierzyć w ręce profesjonalistów.

Montaż i wymiana zamków w Zabrzu – 7dni w tygodniu 24 godziny na dobę

Jesteśmy do dyspozycji Państwa cały czas. Dla nas nie ma godzin otwarcia. Zdarza się czasem, że wymiana zamka jest konieczna w środku nocy. Dla naszych klientów jesteśmy zawsze do dyspozycji.

Wymiana zamków w Zabrzu jest naszą specjalnością. Wymienimy każdy rodzaj zamka, jaki jest dostępny na rynku. Do wymiany wykorzystujemy profesjonalne i nowoczesne narzędzia, specjalistyczne klucze i śrubokręty wymagane przez producentów.

Montaż zamka to Państwa bezpieczeństwo, dlatego wykonujemy go starannie dbając o wszystkie szczegóły. Po zamontowaniu nowego zamka sprawdzamy i testujemy jego funkcjonowanie. Nigdy nie zostawiamy naszej pracy niedorobionej czy niedokończonej. Państwa zaufanie i bezpieczeństwo są naszymi priorytetami.

Dla Państwa wygody dysponujemy najwyższej klasy zamkami antywłamaniowymi najbardziej uznanych marek. Nasza wymiana zamka w Zabrzu może być wykonana w każdych drzwiach, różnego typu – antywłamaniowe, metalowe, drewniane, w kasetkach sejfowych czy w skrzynce na listy. Nie ma zamków, których nie możemy wymienić.
 

W czym jeszcze możemy pomóc

Ze względu na nasze Pogotowie Zamkowe w Zabrzu polecamy również inne nasze awaryjne usługi:

– naprawa zamków,
– awaryjne otwieranie samochodów,
– awaryjne otwieranie mieszkań, drzwi ,
– usługi ślusarskie

Bezpieczeństwo i wygoda naszych klientów to priorytet!

Specjaliści Pogotowia Zamkowego w Zabrzu są zawsze do dyspozycji pod numerem: 696-696-205

Inne miasta:

 

tel: 696-696-205